Z kampanią SMART bezpieczniej w internecie!
Nowa Sól (miasto), woj. lubuskie

– W 2021 roku jako Miasto przyłączyliśmy się do realizacji ogólnopolskiej kampanii „SMART – to znaczy mądrze!”. Kampania uczy dzieci zasad bezpiecznego korzystania z internetu, edukuje też rodziców. Zajęcia przeprowadzono w SP nr 6 w Nowej Soli. Dziękujemy Dyrekcji, Pani Annie Stanisławskiej - koordynatorce kampanii w szkole oraz wszystkim zaangażowanym osobom – mówi Gabriela Juncewicz, Pełnomocnik Prezydenta ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Nowej Soli.

Kampania „SMART - to znaczy mądrze!” adresowana jest do dzieci szkół podstawowych oraz ich rodziców i opiekunów. Udział w przedsięwzięciu ma na celu nauczenie dzieci zasad bezpiecznego korzystania z internetu, a także pokazanie rodzicom jak wcześnie diagnozować problemy wynikające z nadużywania technologii cyfrowych przez młodzież.

Poniżej prezentujemy fotorelację z zajęć w ramach kampanii w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowej Soli. Dziękujemy Dyrekcji, Pani Annie Stanisławskiej - koordynatorce kampanii w szkole oraz wszystkim zaangażowanym osobom.

Źródło: Profilaktyka Nowa Sól

Autor: Gabriela Juncewicz, Pełnomocnik Prezydenta ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Nowej Soli

Partnerzy 2001 – 2014: