Uroczyście rozpoczęliśmy kampanię ZTU!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

W Centrum Usług Społecznych w Czerwionce-Leszczynach nastąpiło uroczyste rozpoczęcie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W dniu inauguracji przedstawiono założenia kampanii, plan działań, były też gry, zabawy i sportowe zmagania. – Dziękujemy wychowankom za udział i już zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach w ramach tegorocznej kampanii ZTU! – mówi Monika Kuś, koordynatorka ZTU w CUS – Świetlica w Czerwionce-Leszczynach.

Podczas zajęć, które odbyły się 6 kwietnia w Centrum Usług Społecznych – Świetlica przy ul. Młyńskiej 21 A, przedstawiono ogólne założenia programu Kampanii ZTU, jak i planu działań oraz zajęć profilaktycznych. Wychowankowie poznali ogólny zarys zajęć jakie będą realizowane oraz tematykę przewodnią dotycząca szeroko rozumianego SZCZĘŚCIA.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu grach i zabawach o charakterze integracyjnym. Dodatkowo wzięły udział w ćwiczeniach fizycznych - każdy mógł sprawdzić swoją kondycję.

Po zmaganiach sportowych nie zabrakło również drobnego, ale słodkiego poczęstunku, który sprawił uśmiech na buziach podopiecznych.

Wszystkim naszym wychowankom dziękujemy za aktywny udział w tym pierwszym, jednak ważnym dniu integracyjnym i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych naszych inicjatywach profilaktycznych w ramach tegorocznej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Autor: Monika Kuś, koordynatorka ZTU w CUS – Świetlica w Czerwionce- Leszczynach

Partnerzy 2001 – 2014: