Przyślij zgłoszenie do kampanii ZTU 2021
Termin przedłużony do 17.05.2021

Informujemy, że w związku z planowanym powrotem uczniów szkoły podstawowej do nauki stacjonarnej w połowie maja, przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł do 17 maja br.

Tegoroczna kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” została przygotowana specjalnie z myślą o wsparciu dzieci i młodzieży oraz ich rodziców w trudnych czasach izolacji społecznej. Zgodnie z rekomendacjami psychologów i pedagogów, którzy przygotowali materiały edukacyjne, skupiamy się na budowaniu kompetencji radzenia sobie z problemami oraz wspieramy umiejętności dotyczące wyzwalania pozytywnych emocji. Powrót do nauki stacjonarnej będzie doskonałą okazją do zorganizowania w szkołach warsztatów integrujących dla uczniów.

W ramach kampanii oferujemy także:
- 2 konkursy dla uczniów
Szczegóły tutaj
- udział w ogólnopolskiej diagnozie społecznej dla uczniów klas 5-8 SP
Szczegóły badania: https://ankietaztu.pl/

Po weekendzie majowym opublikujemy aktualny harmonogram badania. Zakładamy rozpoczęcie badania w maju oraz zakończenie badania w październiku. Zależy nam, aby szkoły mogły zorganizować sobie nowy rytm nauki, poukładać plany działania i uwzględnić w nich również nasze badanie. 

Przystępując do kampanii ZTU samorząd otrzymuje również dostęp do materiałów kampanii w wersji on-line. Materiały są dostępne na stronie: https://online.trzezwyumysl.pl/


Pobierz formularz zgłoszenia do kampanii ZTU

Partnerzy 2001 – 2014: