Gratulujemy wyróżnień w konkursie ZTU!
Jedwabne, woj. podlaskie

W gminie Jedwabne autorzy wyróżnionych w konkursie ZTU prac odebrali nagrody i dyplomy. Ponadto w ramach podziękowania za pomoc i opiekę merytoryczną w realizacji jubileuszowej kampanii realizowanej pod hasłem „Dorastamy Asertywnie”, Złote Certyfikaty otrzymał m.in. Burmistrz Jedwabnego Adam Mariusz Niebrzydowski oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedwabnem Jolanta Grabowska.

Ogólnopolska kampania profilaktyczno-edukacyjna pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu realizowana od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. skierowana była do uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców i opiekunów. Celem kampanii było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży prozdrowotnych zachowań oraz wzmacnianie zasobów i umiejętności pozwalających minimalizować ryzyko sięgania po substancje psychoaktywne.

W ramach zeszłorocznej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ, zorganizowany został konkurs literacko-plastyczny „Wehikuł czasu” – dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów szkolno-przedszkolnych. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się uczniowie z naszej gminy:

Zofia Kossakowska

Bartek Kowalewski

Anna Krystowczyk

Kacper Gołębiewski

Wiktoria Osiecka

Zofia Jasińska

Ponadto w ramach podziękowania za pomoc i opiekę merytoryczną w realizacji jubileuszowej kampanii realizowanej pod hasłem „Dorastamy Asertywnie”, Złote Certyfikaty otrzymał m.in. Burmistrz Jedwabnego Adam Mariusz Niebrzydowski oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedwabnem Jolanta Grabowska.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Partnerzy 2001 – 2014: