Kampanijny film o naszych pasjach!
Kołobrzeg (gmina), woj. zachodniopomorskie

Krzysztof Klincewicz - właściciel Kulturalnego Studia Filmowego wraz z Kamilą Tyczyńską, prowadzącą świetlice wiejskie na terenie gminy Kołobrzeg, zrealizowali kampanijny spot „Chce mi się chcieć!”. W projekcie wzięły udział dzieci uczęszczające do świetlic wiejskich w Zieleniewie, w Grzybowie oraz w Przećminie, opowiadając o swoich pasjach. – Choć czasem nie było to łatwe, aby połączyć wszystko logistycznie i czasowo, praca nad filmikiem sprawiła dzieciom ogromną radość i satysfakcję – opowiada Kamila Tyczyńska, koordynatorka ZTU. Zachęcamy do obejrzenia filmiku!

Praca nad kampanijnym spotem „CHCE MI SIĘ CHCIEĆ!” była realizowana między kwietniem a czerwcem 2019. Pomysł projektu z udziałem dzieci zrodził się w głowie Krzysztofa Klincewicza – Kulturalne Studio Filmowe, przy współpracy wychowawczyni Kamili Tyczyńskiej.

Kamerzysta w pełni zaangażował się charytatywnie na rzecz wartościujących idei i dobrej zabawy. Udzielanie wywiadu przed obiektywem kamery dla niektórych było nowym wyzwaniem i doświadczeniem.

Celem kampanii jest uświadomienie odbiorcom, że w każdym z nas drzemie talent, trzeba go tylko odkryć i rozwijać. Każdy z nas jest inny. To, że się od siebie różnimy, pozwala nam rozwijać odmienne pasje i zainteresowania. Stawianie sobie celów, to jedna z metod panowania nad kierunkiem samorozwoju, a także nad ulepszeniem swojego życia pod względem organizacyjnym. Wyraźne wytyczenie i określenie celu pobudza człowieka do działania, pozwala na realizację marzeń i planów.

W ciągu dnia jest czas na obowiązki, zabawę, odpoczynek i realizację swoich uzdolnień.

W końcu udało się osiągnąć zamierzony cel, choć czasem nie było to łatwe, połączyć wszystko logistycznie i czasowo. Dużo też zależało od warunków atmosferycznych. Mimo tego praca nad filmikiem sprawiła dzieciom ogromną radość i satysfakcję.

Uczestnikami projektu były dzieci uczęszczające do:

- świetlicy wiejskiej w Zieleniewie (Piotr Mełnicki, Oliwer Brynkiewicz, Zosia Nikel)

- świetlicy w Grzybowie (Amelka Skubisz, Julia Hubert, Zuzia Strzelczyk)

- świetlica w Przećminie (Katarzyna Sawicka).

Materiał został nakręcony na terenie Gminy Kołobrzeg, Portu Jachtowego, MOSiR w Kołobrzegu i Domu Kultury w Gościnie.

Serdecznie dziękujemy Krzysztofowi Klincewiczowi Kulturalne Studio Filmowe za poświęcony czas, motywację i całą energię w to wydarzenie, Marcinowi Pawlakowi dyrektor Domu Kultury w Gościnie (udostępnienie sali tanecznej) oraz rodzicom, którzy aktywnie włączyli się we współpracę.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku!

Autor: Kamila Tyczyńska, koordynatorka ZTU

Partnerzy 2001 – 2014: