„Ty decydujesz!”, przypominamy z ZTU!
Drelów, woj. lubelskie

Od przedstawienia profilaktycznego pt. „Ty decydujesz”, przygotowanego przez uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dołdze, rozpoczął się XIII finał kampanii profilaktycznej ZTU, w której wzięły udział również dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Drelowie i Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy. – Dla uczestników przygotowano też warsztaty na temat rodzajów emocji, rozstrzygnęliśmy także konkurs ZTU – opowiada Katarzyna Lachowska, koordynatorka ZTU.

Finał kampanii ZTU odbył się 13 czerwca. Dzień rozpoczął się od przedstawienia profilaktycznego pt. „Ty decydujesz", przygotowanego przez uczniów naszej szkoły. Następnie uczestnicy wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez pana Karola Wąchała z Pracowni Psychologiczno- Terapeutycznej KARNEOL z Lublina. Uczniowie podczas tych warsztatów mieli możliwość poznania rodzajów emocji jakie towarzyszą ludziom w różnych sytuacjach.

Jak zawsze mogliśmy liczyć na strażaków z OSP Szachy, którzy w ten upalny dzień nie szczędzili nam zimnego prysznica. Czas umilała nam muzyka i grill, podczas którego uczniowie mieli możliwość bliższego poznania się. Rozstrzygnięty został również konkurs literacko-plastyczny pt. „Ja za 20 lat”.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym ta akcja mogła się odbyć.

Źródło: zsdolha.szkolnastrona.pl

Autor: Katarzyna Lachowska, koordynatorka ZTU, SP w Dołdze

Partnerzy 2001 – 2014: