Z pełnym zaangażowaniem w ZTU!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

– Podczas festynu w Placówce Wsparcia Dziennego dzielnicy Czerwionka wręczyliśmy dyplomy oraz upominki dla naszych aktywnych wychowanków, którzy z pełnym zaangażowaniem brali udział w każdych zajęciach oraz wydarzeniach związanych z kampanią. Uczestnicy imprezy wzięli udział w biegu oraz jeździe na rowerze dookoła stadionu w ramach akcji charytatywnej Filipowe Kilometry - walczymy z Autyzmem – relacjonuje Sabina Gamza, koordynator ZTU.

W Placówce Wsparcia Dziennego dzielnicy Czerwionka odbyło się uroczyste zakończenie Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Wychowawcy zorganizowali festyn rekreacyjno-sportowy dla dzieci, rodziców/opiekunów prawnych oraz zaproszonych gości, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach.

W tym dniu zapewniliśmy naszym gościom wiele atrakcji. W ramach zdrowego stylu życia jaki promujemy w naszej placówce, zorganizowaliśmy gry i zabawy na świeżym powietrzu, bieg oraz jazdę na rowerze dookoła stadionu w ramach akcji charytatywnej Filipowe Kilometry - walczymy z Autyzmem.

Oczywiście nie obeszło się bez wręczenia dyplomów oraz upominków dla naszych aktywnych wychowanków, którzy z pełnym zaangażowaniem brali udział w każdych zajęciach oraz wydarzeniach związanych z Kampanią. Po wspólnej zabawie wszystkich zaproszonych gości zaprosiliśmy na drobny poczęstunek, kawę i ciastko.

W tym uroczystym dniu towarzyszyła nam przepiękna pogoda i nasi goście wraz z naszymi podopiecznymi bawili się świetnie.

Autor: Sabina Gamza, koordynatorka ZTU w PWD w dzielnicy Czerwionka

Partnerzy 2001 – 2014: