Międzyszkolny Turniej Profilaktyczny
Września, woj. wielkopolskie

Na zorganizowanym w Samorządowej Szkole Podstawowej w Chwalibogowie Międzyszkolnym Turnieju Profilaktycznym spotkały się zespoły z gminnych szkół podstawowych. Uczestnicy wykazywali się wiedzą z zakresu profilaktyki, bezpieczeństwa i zdrowego stylu życia oraz w konkurencjach sportowych. Turniej zorganizowano we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wrześni.

W SSP w Chwalibogowie odbył się Międzyszkolny Turniej Profilaktyczny w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, w której bierzemy udział już od wielu lat. Kampania ma na celu przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym, rozwijanie umiejętności zdrowego spędzania czasu wolnego, a przede wszystkim wspieranie pozytywnych wyborów życiowych.

Dziesięć 3-osobowych drużyn z gminnych szkół podstawowych wzięło udział w konkurencjach, których motywem przewodnim była profilaktyka, bezpieczeństwo i zdrowy styl życia. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Po zaciętej rywalizacji jury wyłoniło zwycięzców, a na podium stanęły następujące drużyny:

I miejsce – drużyna SSP w Nowym Folwarku

II miejsce – drużyna SSP nr 1 we Wrześni

III miejsce – drużyna SSP w Chwalibogowie

Gratulujemy!!!

Turniej został zorganizowany dzięki współpracy Szkół Podstawowych, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wrześni, Komendy Powiatowej Policji we Wrześni, Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.

Źródło: ssp-chwalibogowo.wrzesnia.pl

Partnerzy 2001 – 2014: