ZTU podnosi poczucie własnej wartości
Zamość, woj. lubelskie

Założenia tegorocznej kampanii pedagog Gimnazjum nr 4 w Zamościu rozpropagowała wśród uczniów, rodziców i dorosłych. W oparciu o materiały ZTU przeprowadzono kampanijne zajęcia. – Karty pracy ZTU to dokonały sposób by podnieść poczucie własnej wartości i integrować klasowy zespół – ocenia Renata Sadowska-Bodziuch, pedagog szkolny i koordynator ZTU.

„Na skrzydłach przyjaźni” – pod hasłem tegorocznej kampanii ZTU w Gimnazjum nr 4 im. Kardynał Stefana Wyszyńskiego w Zamościu promowaliśmy zdrowy styl życia oraz konstruktywne formy spędzania czasu wolnego.

O realizacji kampanii w szkole poinformował uczniów, rodziców i nauczycieli, pedagog szkolny. Została też przygotowana gazetka informacyjna nt. kampanii, jej założeń oraz konkursów.

Pedagog szkolny przeprowadził zajęcia z uczniami w oparciu o karty pracy przygotowane w ramach kampanii. Karta „Dobrze, że jesteś …” to doskonały sposób dla młodzieży, by wejść w siebie, przeanalizować swoje mocne strony, podnieść w sobie poczucie własnej wartości. Z kolei karta „Razem raźniej …” to wspaniały sposób na integrację zespołu klasowego i wzmocnienie relacji rówieśniczych.

Autor: Renata Sadowska-Bodziuch, pedagog szkolny, koordynator kampanii ZTU

Partnerzy 2001 – 2014: