ZTU wspiera wolontariuszy
Hrubieszów, woj. lubelskie

ZTU wspiera wolontariuszy. 16 czerwca wolontariusze Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie wzięli udział w kampanijnej wycieczce rowerowej, która została zorganizowana, aby podziękować im za zaangażowanie i pracę w ramach działań Szkolnego Koła Wolontariatu.

W godzinach porannych wolontariusze wyruszyli w kierunku Ślipcza, gdzie była przygotowana dla nich niespodzianka. Po drodze zatrzymaliśmy się przy wierzy widokowej, z której podziwialiśmy panoramę Bugu, Królewski Kąt, a także unikalne rośliny i zwierzęta. Po dotarciu na miejsce na wolontariuszy czekało przygotowane palenisko, kiełbaski, napoje, lody i słodycze. Mimo zmiennych warunków atmosferycznych, dopisywał nam humor i panowała radość ze wspólnego spędzania czasu przy grach i zabawie.

W wycieczce uczestniczyli: Julia Szymańska, Wiktoria Rządkowska, Klaudia Chabros, Wiktoria Juszczuk, Zuzanna Tomiło, Natalia Nieradko, Klaudia Zymon, Konrad Piniaź, Damian Teterycz.

Praca, którą wykonują nasi wolontariusze, nie jest łatwa. Było nam bardzo miło, że mogliśmy podziękować naszym wolontariuszom, zapraszając ich na wspólną wycieczkę, którą zorganizowali Anna Karkuszewska opiekun SKW oraz Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie.

Autor: Anna Karkuszewska, pedagog szkolny Zespołu Szkół Miejskich nr 1

Partnerzy 2001 – 2014: