Materiały i nagrody ZTU są niepowtarzalne!
Barcin, woj. kujawsko-pomorskie

Na zorganizowanym przez koordynator miejsko-gminnego programu Krystynę Błaszak spotkaniu, zastępca burmistrza Lidia Kowal wręczyła nagrody autorom prac wyróżnionych w tegorocznym konkursie ZTU. – Dziękujemy za ciekawą kampanię, bardzo pomysłowe materiały, które dają dzieciom wiedzę, a także radość, ponieważ są interesujące i niebanalne – mówi Krystyna Błaszak.

Co roku dzieci wygrywają nagrody, które są niepowtarzalne, wyjątkowe. Świadczy to o szacunku dla młodych odbiorców.

Laureatami tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, którzy brali udział w konkursie plastyczno-literackim „Na skrzydłach przyjaźni” zostali następujący uczniowie z Gminy Barcin:

    Maksymilian Gaczkowski SP nr 2,

    Dawid Kalczyński ZPS- SP Piechcin,

    Julia Chlebowska ZPS -SP Piechcin

    Michał Hamot SP Mamlicz.

Wykonali oni prace plastyczne lub literackie obrazujące przygodę z wybranym bohaterem literackim, który został ich przyjacielem. Nagrodami za prace wysłane na ww. konkurs były książki pt. „Duch z Niewiadomic”, „Agent” i „Niedokończony eliksir nieśmiertelności”.

Tradycyjnie, jak co roku, koordynator miejsko-gminnego programu Krystyna Błaszak zorganizowała spotkanie, na którym zastępca burmistrza pani Lidia Kowal wręczyła dzieciom wygrane nagrody, poczęstowała owocami i słodyczami, pogratulowała pedagogom i podziękowała dzieciom za wykonanie ciekawych prac.

Autor: Krystyna Błaszak, koordynator kampanii ZTU

Partnerzy 2001 – 2014: