ZTU to dużo radości i nowej wiedzy!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

– Jesteśmy zadowoleni i dumni, że dzieci wraz ze swoimi rodzicami tak chętnie brały udział w przedsięwzięciach organizowanych przez Placówkę Wsparcia Dziennego w dzielnicy Czerwionka w tegorocznej kampanii ZTU – mówi koordynator ZTU Michał Kamianowski, podsumowując kampanię.

Tegoroczna edycja Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł została pomyślnie zrealizowana. Program został w całości przeprowadzony według wcześniejszych założeń. Wszystkie zajęcia, wydarzenia i konkursy odbyły się w zaplanowanym czasie i według standardów kampanijnych.

W czasie wszystkich pieszych wycieczek dopisywała nam piękna, słoneczna pogoda, a twarze naszych wychowanków rozpromieniała radość uczestnictwa w tych fantastycznych wyprawach. Jesteśmy zadowoleni i dumni, że nasze dzieci wraz ze swoimi rodzicami tak chętnie brały udział w naszych przedsięwzięciach w tegorocznej kampanii ZTU.

Mamy nadzieję, że przyszłoroczna kampania będzie równie owocna i przyniesie dużo radości, zadowolenia i nowej wiedzy, która jest tak cenna w rozwoju osobistym młodzieży.

Autor: Michał Kamianowski, koordynator kampanii ZTU w PWD w Czerwionce

Partnerzy 2001 – 2014: