Wakacyjny festyn bez promili
Trzeszczany, woj. lubelskie

W programie kampanijnego festynu „Wakacje bez promili” w Trzeszczanach znalazł się konkurs plastyczny dla dzieci i konkurs wiedzy z zakresu uzależnień dla dorosłych. Były także pokazy sprzętu Policji, Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej, a na koniec wieczorna dyskoteka. Uczestnicy imprezy otrzymali materiały i ulotki kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

W czasie Festynu odbyły się dwa konkursy: „Mój przyjaciel”- konkurs plastyczny dla dzieci i konkurs wiedzy z zakresu uzależnień dla dorosłych. W konkursie plastycznym powołana komisja nagrodziła Annę Prystupa i Martę Prystupa, natomiast w konkursie dla dorosłych najlepsi byli: Pan Artur Guluk i Pani Jolanta Wołk.

Podczas imprezy wystąpiły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury: Promyczki, Twister, Stokrotki, Ostrowiacy, zespół z Trzeszczan oraz duet Patrycja i Karolina. Gościnnie wystąpiła Sabina Poterucha. Imprezie towarzyszyły pokazy sprzętu Policji, Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej. Zgromadzone Panie mogły skorzystać z oferty AVON, a dzieci w tym czasie miały do dyspozycji darmowe dmuchańce i zabawy z animatorami z Gminnego Ośrodka Kultury. Wieczorną dyskotekę poprowadził DJ Patryk.

Serdecznie dziękujemy służbom mundurowym za udostępnienie i zaprezentowanie sprzętu.

Podziękowania kierujemy też w stronę głównego sponsora, jakim była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy Trzeszczany.

Źródło: goktrzeszczany.pl

Partnerzy 2001 – 2014: