Konkurs literacko-plastyczny “Na skrzydłach przyjaźni”
Lista laureatów ZTU 2017

Miło nam poinformować, że wyłoniliśmy laureatów konkursu plastyczno-literackiego "Na skrzydłach przyjaźni", który został zorganizowany w ramach tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

W tym roku przyznaliśmy ponad dwa tysiące nagród książkowych, jedną nagrodę specjalną i aż 34 nagrody główne.

Lista nagród:

Nagroda główna: Bezprzewodowy zestaw muzyczny z technologią Bluetooth

Nagrody książkowe:

 • Porachunki Robota Mata
 • Niedokończony eliksir nieśmiertelności
 • Duch z Niewiadomic
 • Hej, Jędrek! Przepraszam, czy tu borują?
 • Agent
 

Nagroda specjalna: słuchawki bezprzewodowe

Laureaci konkursów - lista z wynikami

 1. Listę z wynikami zamieściliśmy w pliku pdf, należy pobrać ją na swój komputer.
 2. Nagrodzonych uczniów poszeregowaliśmy alfabetycznie według przynależności do GMIN. Należy odszukać swoją gminę i sprawdzić wynik.
 3. Dla uproszczenia można po otworzeniu pliku pdf nacisnąć skrót klawiszowy CTR+F. Wówczas wyświetli się tabelka (szukaj), w którą można wpisać poszukiwaną frazę (imię i nazwisko, gminę itp.)
 4. Wszystkie nagrody książkowe i specjalne wraz z imiennymi dyplomami przesłaliśmy do koordynatorów kampanii w gminach i miastach (Urzędy Miejskie lub Gminne, GOPS-y, szkoły).
 5. Nagrody główne zostaną wręczone na uroczystym finale kampanii, który odbędzie się w październiku 2017 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. W sprawie szczegółów imprezy będzie się z Państwem kontaktować telefonicznie Dyrektor Biura - Krystyna Kubczak (z koordynatorami kampanii/rodzicami). Zostaną wysłane również oficjalne zaproszenia. Bardzo prosimy o cierpliwość. Na pewno nikt nie zostanie pominięty. Uzgodnione zostaną wszelkie szczegóły (termin finału, delegacja, która będzie towarzyszyć laureatowi podczas finału - z urzędu, szkoły, rodziny).
 6. W razie pomyłek (błędy w nazwiskach na dyplomach, źle przesłanych nagrodach, braku nagród) prosimy o kontakt telefoniczny: Andrzej Linka - tel.: 61 855 33 81 w.19.
 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

W sprawie listy laureatów prosimy o kontakt z biurem ZTU.

Partnerzy 2001 – 2014: