Kosmiczny Mecz ZTU!
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie

5 czerwca w Placówce Wsparcia Dziennego w dzielnicy Czerwionka świętowano Dzień Matki, nadchodzący Dzień Ojca, a także Dzień Dziecka. – Dzieci przygotowały specjalnie dla rodziców piękny występ artystyczny. Z okazji Dnia Dziecka rozegraliśmy w ramach ZTU fantastyczny Kosmiczny Mecz. W drużynach znaleźli się wychowankowie, wychowawcy, rodzice i policjanci – mówi Michał Kamianowski, koordynator ZTU w PWD w Czerwionce.

Dzień 5 czerwca zapamiętamy na długo. I to nie tylko ze względu na piękną, słoneczną pogodę. Tego dnia w naszej świetlicy odbył się krótki występ artystyczny z okazji Dnia Matki i nadchodzącego Dnia Ojca. Dzieci pod opieką wychowawców pięknie przygotowały się do tego wydarzenia. Wzruszeni rodzice byli bardzo zadowoleni ze swoich pociech.

W tym dniu, z okazji święta Dnia Dziecka, odbył się również fantastyczny, międzygalaktyczny, Kosmiczny Mecz w ramach tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Brali w nim udział wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego w dzielnicy Czerwionka, wychowawcy, rodzice oraz policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach. Wszyscy mieli okazję zagrać w piłkę nożną, a zróżnicowane składy obu drużyn ostatecznie doprowadziły do remisu 3 : 3. Wyśmienite towarzystwo, nieziemska zabawa i fantastyczna pogoda dostarczyły nam wielu niesamowitych wrażeń i pozytywnych emocji, które z pewnością zapamiętamy na długi czas.

Relację nadesłał Michał Kamianowski, koordynator ZTU w PWD w dzielnicy Czerwionce.

Partnerzy 2001 – 2014: